header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Jeugd

indeling jeugd en jongste jeugd teams seizoen 2012 - 2013

2-6-2012
NB: de hieronder aangegeven indelingen zijn voorlopig; om allerlei redenen zijn wijzigingen nog mogelijk. 
 
Jeugd
MB1

Lizet Brenkman, Sophie Broerse, Anniek Buiskool, Tjaardy Buiskool, Karlijn Kleine Punte, Eefje Knol, Anne Mei Kroese, Maartje van der Lek, Benthe Plat, Merel Rijpkema, Isa Wilken, Emma Wissink 
MB2
Simone Dolstra, Annelies Fransens, Evelien Fransens, Suzan Grommers, Inge Heijtmeijer, Annerie Huls, Akkelien Jansen, Mena Oosting, Annika Ovaa, Marthe van der Velde, Anna Viswat, Anniek Vos
MC1
Lianne Berends, Isa Broerse, Floor Cazemier, Julia Holtjer, Aimee Jeuring, Alicia Kamminga, Kim Kamminga, Isa Kamminga, Judy Kwant, Eileen Lammers, Alieke Nijboer, Silke Oosting, Iris Rona, Inge Stenekes, Juliëtte Steur
MC2
Susan Beekman, Elisabeth Hagenauw, Ellen Hulshof, Kiki Knol, Anna Lagerweij, Verena Ovaa, Silke Plat, Veerle van der Put, Romy Slagter, Romèè Slotegraaf, Florentien Stapensea, Veerle Veurman
MD1
Amber van Buren, Esther Dolstra, Florentien Eimers, Annick Ensink, Emmie Faber, Loekemijn Jansen, Noa Jeuring, Veerle Kroon, Nanda Nijboer, Hanne Scholte, Lisa Stiekema, Noor Strating, Sophie Tieleman, Willemijn van Tol, Julia Verstijlen, Lisa Viswat
JB1
Carsten Kroon, Teije van der Kuip, Tim Lucassen, Reinoud Mulder, Mark Nelck, Jan Nijensteen, Koen Nijensteen, Thomas Poelman, Sander Reijnholt, Jeroen Reijnvaan, Simon Schrik, Jochem Smulders, Lennaert Többen, Max van Tol, Max De Vries, Justus Winkel
JC1
Alexander Aaftink, Max Dorst, Rens Feenstra, Julian Hondebrink, Mark Kalfsbeek, Bart van Kimmenaede, Machiel Kroon, Johannes Lagerweij, Erwin Reijnholt, Olivier Reijnvaan, Maarten Ronner, Lennart van der Velde, Oscar de Vries, Niels van der Waard, Willian Weits

Jongste Jeugd
M8D1
Annalie Adams, Dani Baas, Anne Olthof, Mathilde Pasveer, Fleur Pezij, Kiki Schellekens, Lysian Schenk, Fien Strating, Sophie van der Tuin, Sabine Vos 
M6E1

Sophie ten Berge, Lotte Bos, Merle Dresen, Zoë Elce, Adinah Jacobs, Rosalie Jonker, Femke Kremer, Willemijn Linde, Noortje van der Put, Anouk Veldhuis 
M6E2

Machteld Brouwer, Sophie Engels, Noortje van den Ham, Karin Hingstman, Fien Hulshof, Annelotte Pezij, Suzan Schellekens, Carice Stoker, Dagmar Stoker, Sanne Weening
M8E1
Maureen Achterhof, Lisanne Boer, Nina Cremer, Dianne de Jong, Silke Jorna, Anouk Kalfsbeek, Inte Meijering, Anne-Sophie Schaub, Emma Verstijlen, Kirsten Weits 
M8E2

Marit Hoogstra, Benthe Janssen, Voske Luinge, Amelie Oosten, Mirre Rompcik, Marit Schijf, Maud Sternsdorff, Hannah Weening, Yaela Zijlstra
MF1
Milou van den Berg, Jasmijn Gevers, Inez Havinga, Martha ten Kate, Roos Lefrandt, Valerie Pieters, Verena Reijnhoudt, Susan Riemeijer, Britt Snippe, Marleine Tuil, Carolien Vaszlovszky 
MF2

Elien Bos, Sophie Dresen, Lieke Groen, Lisan Kiers, Carmen Kroeze, Jikke Meijering, Jikke Olthof, Lucie Rona 
J6E1

Reitze ten Kate, Joost van Kimmenaede, Fabian Schaub, Bram Scholte, Xander Stiekema, Olivier van Tol, Sebastiaan Tuil
J6E2
Finn Baas, Reinout Bouma, Thomas Engelsman, Gijs Flikkema, Karst Poppinga, Michiel Reijnvaan, Rob Reinders, Olivier Verstijlen, Max van der Werff, Wouter Zeevat 
J6E3

Viktor Albronda, Marthijn Bollema, Jort van Dam, Teun Kremer, Niels Maring, Thomas Plaat, Max Quirijns, Tim Slopsema, Marijn Vissering
JF1
Julian Albrecht, Wolter Bos, Derk Bronts, Merlijn Dusseldorp, Teun Flikkema, Mart Heeringa, Rens van der Heiden, Maarten Mantel, Luuk Noteltiers, Pim Scholte, Jort Snitjer 

Agenda

Nog geen agenda punten.