header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Jeugd

Team indeling seizoen 2017-2018

26-6-2017

Teamindeling seizoen 2017 - 2018

Jongste Jeugd

Meisjes

MF1: Elin Darwinkel, Iris Barla, Maaike Rensen, Quirine Stenekes, Rixt Schuitema, Rubi Staalsmid, Ruth Pieters, Vera Tillema

MF2: Anne Spuij, Anne Wijnands, Britt Oostland, Eva Meijer, Linde Bergstra, Sumera Jonker, Valerie Hoexum, Wiep Godron

MF3: Anne Kolstein, Eefje Braggaar, Florien Boerema, Jasmijn van der Ham, Noor Roemeling, Puck Dieters, Zoë Ijpenburg, Zoes de Wal

M6E1: Eefke van der Veen, Isabel Tinga, Janneke Hornhuis, Julia Schuurman, Maureen Veldhuis, Meinke Bocca, Nova Fokke, Roos Bergstra

M6E2: Anna-britt Krol, Elsbeth van der Weide, Fay Tuntelder, Lynde van der Molen, Lyneth van Heukelem, Mylou Swinkels, Phileine Koster, Phine Braggaar, Veerle Bos

M6E3: Carmen Bouma, Devashree Nannan Panday, Eira Eussen, Frederique Kruisman, Lianne de Wrede, Lisanne Vissering, Mare ter Brugge, Sarah Damminga, Vera de Wrede

M8E1: Emma Kolstein, Ike Borgman, Leonora Hornhuis, Livia Lefrandt, Maran Dol, Nila Jools Haanstra, Sophie Smilda, Sophie van der Ham

M8E2: Edith van Deelen, Emma Diesing, Fien Bodewes, Lieke Barla, Melissa Kamps, Mik Boerema, Olivia Prinsen, Silke Middel

M8E3: Annelaura Kruisman, Emilie Heikens, Feline Schoonhoven, Hannah Hanekroot, Isis Abee, Juliette Nieuwenhuis, Maud Gevers, Pauline Noorman

Jongens

Trainingsgroep: Derk Mobach , Pieter Folkers, Ruben Folkers

JF1: Joep Kerckhoff, Nicolai Nieuwenhuis, Niels Niemeijer, Sander Brinks, Taco Zuidema, Tijn Herben, Tijs de Vries, Wuyin Westmaas

J6E1: Daan Stadman, Hugo Ros, Joep Wüst, Jonas Verstijlen, Jonas Wijnen, Matthijs Hagevoort, Maurits Groenhof, PieterBodewes

Elftallen

Meisjes

MD1: Anniek Schijf (K), Brun Bonting, Dionne Sinnema, Doreen Pieters, Ellemijn Krol, Emmily Nieuwenhuis, Helena Koopmans, Jikke Olthof, Lieske Hoogerduijn Strating, Lisan Kiers, Mare Lefrandt, Phine Stevens, Rosefien van Tol

MD2: Dominique Lamein, Eva Koster, Evelien Folkers, Imke Alkema, Jikke Meijering, Jip Boerema, Lieke Groen, Lisanne Kroes, Lisanne de Heij, Maartje Steendam (K), Marit Veldhuis, Marnel Feitsma, Sanne de Jong, Yente Meinema

MD3: Hanne Kremer, Hanne van der Ploeg, Josephine Bodewes, Kaya Kremer, Liese Dokter, Lois Steenhuis, Madelief Braggaar, Mare Glas, Roos van Kimmenaede, Rosa Jacobs, Sofie van Bergen, Tessa Doddema, Tessel Schellekens, Uma Gambhirsingh

M8D4: Clarice Darling, Elke Wagenaar, Esmée Veldhuis, Eva Drenth, Ghislaine Eussen, Hiske Dik, Kes Bonting, Milou van Heukelem, Sophie Raangs , Tess IJpenburg

MC1: Adinah Jacobs, Annelotte Pezij, Benthe Jansen, Elke Riemens, Jade Verhoof, Karin Hingstman (K), Loes van der Veen, Marleine Tuil, Martha ten Kate, Noortje van den Ham, Rosalie Jonker, Susan Riemeijer, Valerie Pieters, Vera Drewes

MC2: Carice Stoker, Dagmar Stoker, Femke Kremer, Fien Hulshof, Floor de Jong, Floor van Kimmenaede, Machteld Brouwer, Mare Bartelink, Milou Sinnema, Nienke van der Ploeg, Noor van Zanten, Noortje van der Put, Roos Lefrandt, Suzan Schellekens, Willemijn Linde

MC3: Anouk Hijszeler, Carmen Wilting, Carolien Vaszlovski, Charlotte Elzer, Danielle Braams, , Jasmijn Gevers, Jasmijn Remmers, Laura Roelofs, Nicole Dijkman, Nora Lieben, Patschi Liem, Skylar del Grosso, Sophie ten Berge, Tirza Meinema, Zoe Elce

MB1: Anne Olthof, Anne-Sophie Schaub, Anouk Kalfsbeek, Dani Baas, Emma Verstijlen, Fien Hoogerduin Strating, Kiki Schellekens, Marit Hoogstra, Marit Schijf, Maud Sternsdorf, Mirre Rompcik, Nina Cremer, Silke Jorna, Suze Boer (K), Voske Luinge

MB2: Annalie Adams, Britt Dussel, Dianne de Jong, Emma Heeling, Felice Veurman, Floortje Dorst, Inte Meijering, Iris Nieuwenhuis (K), Jildou Boom, Kirsten Kukler, Lisanne Boer, Phoebe Klinkhamer, Sarah Heeling, Wieteke de Jonge

MA1: Amber de Vries, Amber van Buren, Annick Ensink, Esther Dolstra, Hanne Scholte, Julia Verstijlen, Lisa Viswat, Maaike de Haan, Mila Roelofs, Nanda Nijboer, Noa Jeuring, Noor Hoogerduijn Strating, Silke Wedman, Sterre van der Steen, Veerle Kroon, Willemijn van Tol

Jongens

JD1: AlexanderBouma , Chun Westmaas, Fabian Nieman, Jan-Willem Wempe, JuliusRaangs, Luuk Bronts, Marijn Riemens, Niels Middel, Pepijn van der Put, RogierSwinkels, Rutger Hartman, Thijmen Elzer, TomWierenga

JC1: Bas Bronts, Derk Bronts, Hidde Wapstra, Luuk Noteltiers, Mart Heeringa, Marthijn Bollema, Niels Maring, Pim Scholte, Teun Flikkema, Teun Kremer, Viktor Albronda

JC2: Floris Wierenga, Jort van Dam, Julian Albrecht, Marijn Vissering, Merlijn Dusseldorp, Niels Vissering, Reinout Bouma, Rob Reinders, Tom van Eert, Wytze Dik, Keeper B1

JB1: Arne Brouwer, Gijs Flikkema, Jaron van Gilst (K), Joppe Plaat, Karst Poppinga, Mats Riemeijer, Maurits Achterkamp, Max van der Werff (K), Melle Knol, Olivier Verstijlen, Olivier van Tol, Reitze ten Kate, Sebastiaan Tuil, Thomas Engelsman, Xander Stiekema

Jong Senioren (competitie voor hockeyers van 17 t/m 25 jaar)

JD1 (Jong Dames 1): Aimee Jeuring, Britney Ossentjuk (ov), Eefje Knol, Juliette Steur, Kiki Knol, Maud Lemmink, Romy Slagter, Veerle Veurman, Verena Ovaa + speelsters van buiten af

Dit team wordt verder aangevuld met nieuwe leden. Ook degene die de selectie voor Dames 1 niet halen, worden aan dit team toegevoegd. Meiden die meedoen met de selectie van Dames 1 en het wel halen gaan er weer vanaf. Zodra de namen bekend zijn wordt dit overzicht bijgewerkt. Heb je interesse in dit team, dan kun je contact opnemen met Ellen Stevens van Schaik (06-15880143)

 

Agenda

Nog geen agenda punten.