header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Jeugd

Belangrijke informatie ivm de Selectie Trainingen

7-5-2016

Beste (ouders van) jeugdleden,

 

 

Zoals jullie hebben kunnen lezen zijn van 10 t/m 20 mei de trainingen voor de teamsamenstellingen voor het volgende seizoen.

 

Hoe gaat dat in zijn werk & wie worden daar verwacht?

 

Op basis van de reeds ontvangen input van trainers, coaches en deze trainingen worden de teams voor het volgend jaar samengesteld.

 

Dit geldt voor alle teams  in een leeftijdscategorie en dus nietalleen het eerste team. Alle kinderen uit de leeftijdscategorie worden dus op de aangegeven tijden verwacht op het veld voor de trainingen!

 

In principe wordt het eerste team samengesteld uit de sterkste spelers uit de leeftijdscategorie. Bij het samenstellen van de overige teams spelen naast de hockey vaardigheden ook sociale overwegingen een rol.

 

De samenstelling van de eerste teams wordt bepaald door de TC. Voor de samenstelling van de overige teams doet de TC een voorstel welke nog op sociale overwegingen getoetst en besproken wordt met de coaches.

 

Wie, waar & wanneer:

 

Er zijn in totaal 4 trainingen. Alle kinderen worden op alle vier de trainingen verwacht. Gezien de hoeveelheid kinderen in de verschillende leeftijdscategorieën hebben we iets moeten schuiven dus hier de (nieuwe) trainingstijden:

 

Dinsdag 10 & 17 mei + Vrijdag 13 & 20 mei:

17.30 –  18.30: Meisjes en Jongens D-leeftijd

18.30 –  19.30: Meisjes C-leeftijd

19.30 –  20.30: Jongens C- leeftijd en Meisjes B -leeftijd

20.30 –  21.30: Jongens en Meisjes A -leeftijd / Jong Senioren

 

Hier onder kun je lezen in welke leeftijdscategorie je volgend jaar speelt en welk kleur shirt we graag willen dan je aan doet naar de training.  Een half uur voor de aanvang van je training moet je je melden in het clubhuis en krijg je een rugnummer toegewezen en te horen bij welke trainer je verwacht wordt. 

 

D-leeftijd

 

Meisjes:

Wit- Shirt:  Imke  Alkema, Jip  Boerema, Brun Bonting, Nicole  Dijkman, Marnel  Feitsma, Evelien Folkers, Lieke Groen, Lisanne de Heij, Lieske  Hoogerduijn Strating, Sanne de Jong, Lisan  Kiers, Helena  Koopmans, Lisanne  Kroes, Carmen Kroeze, Dominique  Lamein, Mare  Lefrandt, Jikke  Meijering, Emmily  Nieuwenhuis, Jikke Olthof, Nienke van der  Ploeg, Anniek Schijf, Dionne Sinnema, Maartje   Steendam, Phine Stevens, Rosefien van Tol, Marit Veldhuis, Veronique Wilting

Blauw- Shirt: Mare Bartelink, Machteld Brouwer, Skylar Del Grosso, Vera Drewes,  Jasmijn Gevers,  Anouk Hijszeler, Karin Hingstman,  Fien Hulshof, Rachel van der Kamp, Martha ten Kate, Roos Lefrandt,  Annelotte Pezij, Valerie Pieters, Susan Riemeijer, Elke Riemens, Marleine Tuil, Carolien Vaszlovszky,  Jade Verhoof, Noor Van Zanten

 

Jongens:

Wit: Rens van der Heiden, Sep Hofmeijer, Merlijn Dusseldorp, Niels Vissering, Floris Wierenga, Jurre van der Werff

Blauw: Julian Albrecht, Bram Apotheker, Derk Bronts, Wytze Dik, Teun Flikkema, Mart Heeringa, Peer Hofmeijer, Willem Mooibroek, Luuk Noteltiers, Pim Scholte, Jort Snitjer, Pepijn Tieleman, Hidde Wapstra

 

C-Leeftijd

 

Meisjes:

Wit: Sophie ten Berge, Danielle Braams, Zoë Elce, Noortje van den Ham, Adinah Jacobs, Benthe Janssen, Floor de Jong, Rosalie Jonker, Floor van Kimmenaede, Femke Kremer, Patschi Liem, Willemijn Linde,Tirza Meinema, Noortje van der Put, Jasmijn Remmers, Laura Roelofs, Anne-Sophie Schaub, Suzan Schellekens, Milou Sinnema, Carice Stoker, Dagmar Stoker, Loes van der Veen, Carmen Wilting

Blauw: Lisanne Boer, Suze Boer, Nina Cremer, Britt Dussel, Emma Heeling, Fien Hoogerduijn Strating, Marit Hoogstra, Dianne de Jong, Silke Jorna, Anouk Kalfsbeek, Phoebe Klinkhamer, Voske Luinge, Inte Meijering, Anne Olthof, Mirre Rompcik, Marit Schijf, Maud Sternsdorff, Emma Verstijlen, Felice Veurman

 

Jongens:

Wit: Viktor Albronda, Marthijn Bollema, Reinout Bouma, Bas Bronts,  Jort van Dam, Tom van Eert, Teun Kremer, Niels Maring, Thomas Plaat, Marijn Vissering, Naut Hage, Rob Reinders

Blauw: Thomas Engelsman, Gijs Flikkema, Jaron van Gilst, Reitze ten Kate,Karst Poppinga, Mats Riemeijer, Bram Scholte, Xander Stiekema, Olivier van Tol, Sebastiaan Tuil, Olivier Verstijlen, Max van der Werff, Maurits Achterkamp, Arne Brouwer, Fabian Schaub

 

 

B-Leeftijd

 

Meisjes:

Wit: Annalie Adams, Dani Baas, Jildou Boom, Floortje Dorst, Sarah Heeling, Wieteke de Jonge, Kirsten Kukler, Mathilde Pasveer, Fleur Pezij, Mila Roelofs, Kiki Schellekens, Julia Verstijlen, Lisa Viswat, Sabine Vos, Merel Vroon

Blauw: Amber van Buren, Esther Dolstra, Annick Ensink, Emmie Faber, Maaike de Haan, Noor Hoogerduijn Strating, Noa Jeuring, Veerle Kroon, Nanda Nijboer, Hanne Scholte, Sophie Tieleman, Willemijn van Tol, Amber de Vries, Silke Wedman

 

 

A-Leeftijd / Jong Senioren

 

Meisjes:

Wit: Lianne Berends, Isa Broerse, Floor Cazemier, Elisabeth Hagenauw, Feline Handgraaf, Aimee Jeuring, Isa Kamminga, Alicia Kamminga, Kim Kamminga, Kiki Knol, Judy Kwant, Maud Lemmink, Alieke Nijboer, Britney Ossentjuk, Verena Ovaa, Iris Rona,

Romy Slagter, Florentien Stapensea, Sterre van der Steen, Juliëtte Steur, Veerle Veurman,

Blauw: Simone Dolstra, Annelies Fransens, Evelien Franssens, Sophie Hoving, Karlijn Kleine Punte, Eefje Knol, Benthe Plat, Merel Rijpkema, Nicole Veldma, Isa Wilken

 

Jongens:

Gijs Doorn, Max Dorst, Rens Feenstra, Sander Keulen, Bart van Kimmenaede, Machiel Kroon, Carsten Kroon, Reinoud Mulder, Hein Olthof, Thomas Poelman, Erwin Reijnholt, Sander Reijnholt, Olivier Reijnvaan, Maarten Ronner, Max Speelman, Lennaert Többen, Max van Tol

Agenda

Nog geen agenda punten.