header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Jeugd

HCE Teamsamenstellingen Seizoen 2015 – 2016

25-6-2015 HCE Teamsamenstellingen Seizoen 2015 – 2016

Hieronder maakt de JC de teamsamenstellingen voor de Jongste Jeugd en de Jeugd van HCE voor het komende seizoen bekend.

Jongste Jeugd

M8D1
Mare Bartelink, Skylar Del Grosso, Vera Drewes, Anouk Hijszeler, Rachel van der Kamp, Valerie Pieters, Nienke van der Ploeg, Jade Verhoof, Noor Van Zanten

M8E1
Imke Alkema, Lieke Groen, Helena Koopmans, Mare Lefrandt, Emmily Nieuwenhuis, Anniek Schijf, Maartje Steendam, Phine Stevens, Marit Veldhuis, Veronique Wilting

M8E2
Jip Boerema, Brun Bonting, Marnel Feitsma, Evelien Folkers, Lisanne de Heij, Sanne de Jong, Lisanne Kroes, Dominique Lamein, Rosefien van Tol

M6E1
Madelief Braggaar, Hiske Dik, Tess Ijpenburg, Rosa Jacobs, Roos Van Kimmenaede, Kaya Kremer, Ellemijn Krol, Doreen Pieters, Lois Steenhuis, Esmée Veldhuis

M6E2
Sofie van Bergen, Josephine Bodewes, Clarice Darling, Liese Dokter, Hanne Kremer, Hanne van der Ploeg, Tessel Schellekens, Frederiek Wessel

MF1
Roos Bergstra, Janne Linde Boer, mik boerema, Edith van Deelen, Emma Diesing, Yenthe de Groot, Janneke Hornhuis, Silke Middel, Isabel Tinga

MF2
Ike Borgman, Maran Dol, Nila Jools Haanstra, Sophie van der Ham, Emilie Heikens, Leonora Hornhuis, Emma Kolstein, Livia Lefrandt, Djoeke Meijering, Sophie Smilda, Elsbeth van der Weide

MF3
Isis Abee, Lieke Barla, Maud Gevers, Hannah Hanekroot, Juliette Nieuwenhuis, Pauline Noorman, Olivia Prinsen, Feline Schoonhoven, Teuntje Speulman, Elise Staalsmid, Lisanne Vissering

J8E1
Merlijn Dusseldorp, Rutger Hartman, Rens van der Heiden, Sep Hofmeijer, Peer Hofmeijer, Maarten Mantel, Niels Vissering, Jurre van der Werff, Floris Wierenga

J6E1
Matthijs van Aalst, Luuk Bronts, Thijmen Elzer, Niels Middel, Fabian Nieman, Tobias Niezen, Marijn Riemens, Jan-Willem Wempe, Tom Wierenga

Jeugd

MA1
Lianne Berends, Isa Broerse, Floor Cazemier, Simone Dolstra, Sophie Hoving, Karlijn Kleine Punte, Eefje Knol, Judy Kwant, Alieke Nijboer, Benthe Plat, Merel Rijpkema, Romy Slagter, Inge Stenekes, Isa Wilken

MA2
Evelien Fransens, Annelies Fransens, Annerie Huls, Aimee Jeuring, Kim Kamminga, Alicia Kamminga, Kiki Knol, Anne Mei Kroese, Britney Ossentjuk, Annika Ovaa, Iris Rona, Juliëtte Steur, Kris Straatman, Veerle Veurman

MB1
Dani Baas, Emmie Faber, Elisabeth Hagenauw, Noor Hoogerduijn Strating, Noa Jeuring, Isa Kamminga, Veerle Kroon, Nanda Nijboer, Verena Ovaa, Hanne Scholte, Florentien Stapensea, Sophie Tieleman, Julia Verstijlen

MB2
Amber van Buren, Esther Dolstra, Annick Ensink, Sarah Heeling, Kirsten Kukler, Mathilde Pasveer, Fleur Pezij, Mila Roelofs, Willemijn van Tol, Lisa Viswat, Amber de Vries, Silke Wedman

MC1
Annalie Adams, Jildou Boom, Nina Cremer, Fien Hoogerduijn Strating, Marit Hoogstra, Wieteke de Jonge, Silke Jorna, Anouk Kalfsbeek, Voske Luinge, Anne Olthof, Mirre Rompcik, Kiki Schellekens, Marit Schijf, Maud Sternsdorff, Emma Verstijlen

MC2
Lisanne Boer, Suze Boer, Floortje Dorst, Sophie Engels, Emma Heeling, Benthe Janssen, Dianne de Jong, Phoebe Klinkhamer, Inte Meijering, Felice Veurman, Sabine Vos, Merel Vroon, Yaela Zijlstra

MD1
Machteld Brouwer, Noortje van den Ham, Adinah Jacobs, Rosalie Jonker, Femke Kremer, Willemijn Linde, Annelotte Pezij, Anne-Sophie Schaub, Milou Sinnema, Dionne Sinnema, Carice Stoker, Dagmar Stoker, Marleine Tuil, Carmen Wilting

MD2
Nicole Dijkman, Jasmijn Gevers, Lieske Hoogerduijn Strating, Martha ten Kate, Lisan Kiers, Carmen Kroeze, Roos Lefrandt, Jikke Meijering, Jikke Olthof, Noortje van der Put, Susan Riemeijer, Elke Riemens, Carolien Vaszlovszky, Loes van der Veen

MD3
Sophie ten Berge, Danielle Braams, Zoë Elce, Karin Hingstman, Fien Hulshof, Floor de Jong, Patschi Liem, Tirza Meinema, Jasmijn Remmers, Laura Roelofs, Suzan Schellekens, Anouk Veldhuis

JA1
Gijs Doorn, Max Dorst, Rens Feenstra, Sander Keulen, Bart van Kimmenaede, Machiel Kroon, Carsten Kroon, Reinoud Mulder, Hein Olthof, Thomas Poelman, Erwin Reijnholt, Sander Reijnholt, Olivier Reijnvaan, Maarten Ronner, Lennaert Többen, Max van Tol

JC1
Maurits Achterkamp, Bas Bronts, Arne Brouwer, Gijs Flikkema, Jaron van Gilst, Reitze ten Kate, Karst Poppinga, Fabian Schaub, Bram Scholte, Xander Stiekema, Olivier van Tol, Sebastiaan Tuil, Olivier Verstijlen

JD1
Viktor Albronda, Marthijn Bollema, Derk Bronts, Wytze Dik, Mart Heeringa, Teun Kremer, Niels Maring, Willem Mooibroek, Luuk Noteltiers, Thomas Plaat, Pim Scholte, Marijn Vissering, Max van der Werff

JD2
Julian Albrecht, Bram Apotheker, Reinout Bouma, Jort van Dam, Tom van Eert, Thomas Engelsman, Teun Flikkema, Rob Reinders, Jort Snitjer, Hidde Wapstra

Agenda

Nog geen agenda punten.