Quicklinks
Inloggen
Contact
HC Eelde
hockey
Adres
HC Eelde
Hooiweg 196 B
9765 EM Paterswolde

050-3091407
Wedstrijdschema

zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zon 10 feb - zon 3 mrt - zat 9 mrt


laat schema zien voor  


3 februari | zaalhockey

Team Thuis/uit Tegen  reistijd Verz Spel Nr 
 
Dames 1 zaal PATERSWOLDE  Harlinger Mixed Hockey Club D1  14:30  15:00 2803
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
Dames 1 zaal PATERSWOLDE  MHC Daring-Veendam D1  18:40  19:10 2520
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
 
Meisjes 6E2 zaal VEENDAM  H.V.A. ME2 40   10:20  11:30 7890
Indoorcentrum Veendam
Jan Salwaplein 1
9641LN VEENDAM
hal: Sorghvliethal veld 1
Meisjes 6E2 zaal VEENDAM  HCSO ME1 40   10:50  12:00 7908
Indoorcentrum Veendam
Jan Salwaplein 1
9641LN VEENDAM
hal: Sorghvliethal veld 1
Meisjes 6E2 zaal VEENDAM  MHC Daring-Veendam ME1 40   12:20  13:30 7946
Indoorcentrum Veendam
Jan Salwaplein 1
9641LN VEENDAM
hal: Sorghvliethal veld 1
Meisjes 8E1 zaal ZUIDHORN  HC Eelde M8E2 35   09:45  10:50 7298
Quicksilver Sporthal
Sportlaan 1
9801KZ ZUIDHORN
hal: veld 1
Meisjes 8E1 zaal ZUIDHORN  GHHC Groningen M8E2 35   12:15  13:20 7281
Quicksilver Sporthal
Sportlaan 1
9801KZ ZUIDHORN
hal: veld 1
Meisjes 8E2 zaal ZUIDHORN  HC Eelde M8E1 35   09:45  10:50 7298
Quicksilver Sporthal
Sportlaan 1
9801KZ ZUIDHORN
hal: veld 1
Meisjes 8E2 zaal ZUIDHORN  GHBS M8E1 35   11:25  12:30 7238
Quicksilver Sporthal
Sportlaan 1
9801KZ ZUIDHORN
hal: veld 1
 
Meisjes B2 zaal HAREN GN  GHHC Groningen MB3 20   14:10  15:00 3327
Scharlakenhof
Geertsemaweg 3
9751XA HAREN GN
hal: veld 1
Meisjes B2 zaal HAREN GN  H.V.A. MB4 20   15:50  16:40 3884
Scharlakenhof
Geertsemaweg 3
9751XA HAREN GN
hal: veld 1
Meisjes C2 zaal LEEUWARDEN  Mixed Hockey Club Leeuwarden MC3  15:20  15:50 3004
HockeyDome MHC Leeuwarden
Kalverdijkje 68
8924JJ LEEUWARDEN
hal: veld 1
Meisjes C2 zaal LEEUWARDEN  GHBS MC6  17:55  18:25 2859
HockeyDome MHC Leeuwarden
Kalverdijkje 68
8924JJ LEEUWARDEN
hal: veld 1
Meisjes D2 zaal PATERSWOLDE  MHC Daring-Veendam MD2  09:30  10:00 4387
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
Meisjes D2 zaal PATERSWOLDE  MHC Coevorden MD2  13:40  14:10 4246
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
Meisjes D3 zaal DELFZIJL  GHBS MD9 55   09:10  10:35 5096
Sporthal Brede School
Waddenweg 4
9933KH DELFZIJL
hal: veld 1
Meisjes D3 zaal DELFZIJL  MHC Roden MD5 55   11:40  13:05 5027
Sporthal Brede School
Waddenweg 4
9933KH DELFZIJL
hal: veld 1
 
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Emmen MD3 - Westerkwartier MD6  10:50  10:50 4663
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Daring MD2 - Dash MD3  11:40  11:40 4096
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Westerkwartier MD6 - Coevorden MD2  12:30  12:30 3946
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Emmen MD3 - Dash MD3  13:20  13:20 4522
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Dash D1 - Hondsrug D1  15:50  15:50 2239
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Roden D1 - Harlingen D1  16:40  16:40 2944
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Hondsrug D1 - Daring D1  17:30  17:30 2661
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Dash D1 - Roden D1  18:20  18:20 2380
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
 
Jongens 6E1 zaal RODEN  MHC Westerkwartier JE1 20   09:55  10:45 7822
De Hullen
Ceintuurbaan Zuid 6
9301HX RODEN
hal: hal B
Jongens 6E1 zaal RODEN  H.V.A. J6E1 20   10:55  11:45 7808
De Hullen
Ceintuurbaan Zuid 6
9301HX RODEN
hal: hal B
Jongens 6E1 zaal RODEN  Winschoten J6E1 20   11:55  12:45 7815
De Hullen
Ceintuurbaan Zuid 6
9301HX RODEN
hal: hal B
 
Jongens D1 zaal HAREN GN  H.V.A. JD1 20   10:00  10:50 2928
Scharlakenhof
Geertsemaweg 3
9751XA HAREN GN
hal: veld 1
Jongens D1 zaal HAREN GN  H.V.A. JD2 20   11:40  12:30 2357
Scharlakenhof
Geertsemaweg 3
9751XA HAREN GN
hal: veld 1


Sponsoren

Agenda


15-6-2019

jongste jeugd eindto


22-6-2019

Fam Toernooi 2019

Volledige agenda bekijken