header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD1 V1 - AB
17:00 - 18:00 JC1 V1 - AB
18:00 - 19:00 MB3 V1 - AB
19:00 - 20:00 MB1 V1 - AB
20:00 - 21:00 Jong Dames 1 V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MD2 Loes van der Veen V1 - AB
17:00 - 18:00 MD3 Erwin Reijnholt V2 - AB
17:00 - 18:00 MD4 Fleur Sinnige V1 - CD
18:00 - 19:00 MB2 Marleine Tuil V1 - CD
18:00 - 19:00 MC2 Silke Jorna
Voske Luinge
V2 - AB
18:00 - 19:00 MC3 Kaelin Staats V2 - CD ovb stage
18:00 - 19:00 MD1 Romy Slagter V1 - AB
19:00 - 20:00 JB1 Erwin Reijnholt V1 - CD
19:00 - 20:00 MA1 Lennaert Többen
Kaelin Staats
V2 - AB
19:00 - 20:00 MA2 Lennaert Többen
Kaelin Staats
V2 - CD
19:00 - 20:00 MC1 Romy Slagter V1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Bart van Kimmenaede V1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Frank Buist V1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Trainingsgroep Trainingsgroep V1 - AB
15:00 - 16:00 MF2 Claudia van der Sterren V1 - CD
16:00 - 17:00 J6E1 V1 - CD
16:00 - 17:00 MF1 Niels Middel
Niels Middel
V1 - AB
17:00 - 18:00 J8E1 Bas Bronts V2 - CD
17:00 - 18:00 JF1 Niels Middel V2 - AB
17:00 - 18:00 M6E1 Ellemijn Krol V1 - AB
17:00 - 18:00 M6E2 Claudia van der Sterren V1 - CD
18:00 - 19:00 JD1 Bas Bronts V2 - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Ellemijn Krol V1 - AB
18:00 - 19:00 M8E2 Silke Jorna V1 - CD
19:00 - 20:00 JC1 Bas Bronts V2 - CD
19:00 - 20:00 MB1 Maarten Salverda V1 - AB
20:30 - 21:30 Veteranen A V2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MD2 Loes van der Veen V1 - AB
17:00 - 18:00 MD3 Erwin Reijnholt V2 - AB
17:00 - 18:00 MD4 Fleur Sinnige V1 - CD
18:00 - 19:00 MB2 Frank Buist V2 - CD
18:00 - 19:00 MC2 Silke Jorna
Voske Luinge
V1 - AB
18:00 - 19:00 MC3 Kaelin Staats V1 - CD
18:00 - 19:00 MD1 Romy Slagter V2 - AB
19:00 - 20:00 MA1 Kaelin Staats
Lennaert Többen
V1 - AB
19:00 - 20:00 MA2 Kaelin Staats
Lennaert Többen
V1 - CD
19:00 - 20:00 MB3 Erwin Reijnholt
Frank Buist
V2 - CD
19:00 - 20:00 MC1 Romy Slagter V2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Bart van Kimmenaede V1 - AB
20:00 - 21:30 Jong Dames 1 Bart van Kimmenaede V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Frank Buist V2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J8E1 Maarten Salverda V1 - AB
17:00 - 18:00 techniektraining E en F Trainingsgroep V2 - AB
17:00 - 18:00 M8E2 Maarten Salverda V1 - AB
18:00 - 19:00 M8E1 Maarten Salverda V1 - AB
19:00 - 20:00 JB1 Maarten Salverda V1 - AB