header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 24-2-2021 t/m 30-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 MB1 Thomas Vasiluta V1 - AB
18:00 - 19:00 JC1 Sebastiaan Tuil V1 - CD
18:30 - 19:30 MA1 Thomas Vasiluta V1 - AB
19:00 - 20:30 Trimhockey Monique Oosterbaan V2 Trimhockey
19:30 - 20:30 Dames 3 Thomas Vasiluta V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MD1 Bart van Kimmenaede V1 - AB
17:00 - 18:00 MD2 Romy Slagter V1 - CD
17:00 - 18:00 MD3 Bas Bronts V2 - AB
17:00 - 18:00 MD4 Fleur Sinnige V2 - CD
18:00 - 19:00 MB2 Lennaert Többen V2 - CD
18:00 - 19:00 MC1 Romy Slagter V1 - AB
18:00 - 19:00 MC2 Bart van Kimmenaede V1 - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Robert Scholte
Bart van Kimmenaede
V1 - AB
19:00 - 20:30 Heren 1 Thomas Vasiluta V1 - CD
19:00 - 20:00 MA2 Lennaert Többen V2 - CD
19:00 - 20:00 MB3 Erwin Reijnholt
Romy Slagter
V2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 MF2 Claudia van der Sterren V1 - B
15:00 - 16:00 Trainingsgroep Maarten Salverda V1 - A Trainingsgroep en Sportpret
16:00 - 17:00 JF1 Sebastiaan Tuil V1 - C
16:00 - 17:00 M6E1 Silke Jorna V1 - A
16:00 - 17:00 M6E2 Voske Luinge V1 - B
16:00 - 17:00 MF1 Claudia van der Sterren V1 - D
17:00 - 18:00 J6E1 Sebastiaan Tuil V2 - A
17:00 - 18:00 J8E1 Claudia van der Sterren V1 - B
17:00 - 18:00 M8E1 Voske Luinge V1 - A
17:30 - 18:30 MB1 Thomas Vasiluta V1 - CD
18:00 - 19:00 JD1 Sebastiaan Tuil V2 - AB
18:00 - 19:00 M8E2 Fleur Sinnige V1 - A
18:00 - 19:00 M8E3 Bas Bronts V1 - B
18:30 - 19:30 MA1 Thomas Vasiluta V1 - CD
19:00 - 20:30 Heren 2 Maarten Salverda V1 - AB
19:30 - 20:30 Dames 3 Thomas Vasiluta V1 - CD
20:00 - 21:30 Veteranen A Reinout Schellekens V2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 elftal keeperstraining Trainingsgroep V1 - A
17:00 - 18:00 elftal keeperstraining Trainingsgroep V1 - A
17:00 - 18:00 MD1 Emma van 't Lindenhout V2 - CD
17:00 - 18:00 MD2 Sebastiaan Tuil V2 - AB
17:00 - 18:00 MD3 Bas Bronts V1 - CD
17:00 - 18:00 MD4 Fleur Sinnige V1 - B
18:00 - 19:00 elftal keeperstraining Trainingsgroep V1 - AB
18:00 - 19:00 MB2 Bart van Kimmenaede V1 - CD
18:00 - 19:00 MC1 Romy Slagter V2 - AB
18:00 - 19:00 MC2 Emma van 't Lindenhout V2 - CD
19:00 - 20:00 elftal keeperstraining Trainingsgroep V2 - A
19:00 - 20:30 Dames 1 Bart van Kimmenaede V1 - CD
19:00 - 20:30 Heren 1 Thomas Vasiluta V1 - AB
19:00 - 20:00 MA2 Lennaert Többen V2 - B
19:00 - 20:00 MB3 Erwin Reijnholt
Romy Slagter
V2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J8E1 Sebastiaan Tuil V1 - CD
16:00 - 17:00 M8E3 Maarten Salverda V1 - AB
17:00 - 18:00 techniektraining E en F Trainingsgroep V2 - AB Door Dames 1 en Heren 1
17:00 - 18:00 JD1 Sebastiaan Tuil V1 - CD
17:00 - 18:00 M8E2 Maarten Salverda V1 - AB
18:00 - 19:00 JC1 Sebastiaan Tuil V1 - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Maarten Salverda V1 - AB
18:00 - 19:00 MB1 Obbe Gert Olthof V2 - AB
19:00 - 20:30 Heren 2 Maarten Salverda V1 - AB
19:00 - 19:30 JC1 Niels Middel V1 - CD Strafcornertraining